HLASUJ PRO MĚ (MILEY),JSEM TAM JAKO ANETA tady
CHCEŠ SE SPŘÁTELIT KLIKNI ZDE
SI PROTI TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH?PODEPIŠ SE TADY
PŘIHLAŠ SE DO SOUTĚŽE O NEJ SONG TADY

MOJE ADOPTOVANÁ PIXELKA OD luciferky.s

žako
bertík

Červen 2009


ashley tisdale( dost fotek)

30. června 2009 v 16:02 fotky osobností,z filmů.....
ROZHODNI JAK VYPADALA LÍP.JAKO BRUNETKA NEBO JAKO BLONDÝNKA.JÁ OSOBNĚ SI MYSLIM ,ŽE JAKO BRUNETKA.
1,BRUNETKA2,BLONDÝNKA
prázdninová bleskovka

29. června 2009 v 17:23 bleskovky
AHOJ,JE TU DALŠÍ BLESKOVKA.TENTOKRÁT O PRÁZDNINÁCH.
PIŠ,DOSTANEŠ DIPLOMEK.


1)CO PODNIKNEŠ O PRÁZDNINÁCH?


2)PLÁNUJEŠ NĚCO S KAMARÁDY?


3)TĚŠIL(A) SI SE NA PRÁZDNINY?


4)BUDEŠ SE O PRÁZDNINÁCH UČIT?


5)MYSLÍŠ ŽE BUDE O PRÁZDNINÁCH HEZKÝ POČASÍ?6)MYSLÍŠ ŽE SI PRÁZDNINY UŽIJEŠ?diplomek pro ritu

29. června 2009 v 12:38 diplomkymiley a hannah

28. června 2009 v 17:29 fotky osobností,z filmů.....

miley cyrushannah montana


hannah montana:ve filmu

28. června 2009 v 17:13 filmy,seriály a pořady
Popis filmu
Popové princezně Hannah stoupá úspěch pořádně do hlavy. Když se v luxusním obchůdku popere se supermodelkou Tyrou Banks o jediný pár vysněných botiček, má její táta Robby Ray hvězdných manýrů své slavné dcerunky plné zuby! Chce Miley vrátit zpátky na zem. Aby jí ukázal, co je v životě opravdu důležité, pošle ji z pozlátka metropole šoubyznysu Los Angels zpět do její venkovské domoviny - do Tennessee.

Je mu jasné že po dobrém by to nešlo, protože Miley venkovský život moc vadí. A tak se uchýlí k drobné lsti. Miley namluví, že poletí do New Yorku na koncert. Miley je pochopitelně v šoku, když se najednou ocitne na malém městě Crowley Corner. Ani její kamarád z dětství Travis Brody nemá zpočátku moc šancí zlepšit jí náladu. Čas ale všechno vyléčí a dříve nafoukaná Miley začíná pomalu objevovat přednosti života na farmě. Travisovi se dokonce podaří probudit v ní city!

Ti dva musí táhnout za jeden provaz,protože jistý Mr.Granger má podezření na Mileyin dvojí život a kvůli penězůmby její pečlivě střežené tajemství klidně odhalil. Bude se Miley muset na konci rozhodnout pro jeden ze dvou životu? Zůstane obyčejnou, ale spokojenou holkou Miley Stewart nebo nafoukanou popovou hvězdou Hannah Montanou?

Originální název: Hannah Montana: The Movie
Žánr: Hudební, Komedie, Rodinný
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter Chelsomsvíčky z trávy

6. června 2009 v 11:08 vyrob si ....

Svíčky z trávy

Ne, nelekejte se. Trávu použijete pouze na ozdobu svíček a tak doma nic nepodpálíte! Co si připravíte?
- Především svíčky o větším objemu a vyberte ty světlejší barvy. Na zahradě si natrhejte travní stébla různých velikostí a pořiďte si nehořlavé lepidlo.

Jak na to?

Postup je velmi jednoduchý. Na stéblo trávy naneste lepidlo a přilepte na svíčku podle fantazie. Spodní okraj trávy nalepte na spodek svíčky, aby vám tráva rostla přímo od "země". Nezapomeňte střídat různé velikosti, abyste měli svíčku o něco hezčí

vyrob si

6. června 2009 v 11:07 vyrob si ....

Barevná lahev

Pěkná dekorace v pokoji nebo koupelně potěší každého. Vyrobte si jednu barevnou lahev! Co potřebujete? Skleněnou průhlednou lahvičku, sůl, barevné křídy a kousek korku nebo něčeho, co bude fungovat jako zavírátko lahve ( třeba kousek látky a provázku).

Jak na to?
Nejdříve se rozhodni kolik barev pužiješ a v jakém množství. Pak si rozděl sůl na několik hromádek, které si dáš na čtvrtku nebo tvrdý papír, třeba z krabice. Každou solnou dávku obarvi pomocí křídy a syp postupně do lahve podle toho jak se ti zrovna líbí.
Potom láhev zavři, ovaž provázkem a je to! No a hlavně s ní moc netřes nebo se ti barvy zase pěkně smíchají do sebe

Mýdlové okvětní plátky

Jak na to?
Připravte si hedvábné nebo z jiné látky udělané okvětní plátky či lístky. Ty ponořte do rozpuštěného glycerinového mýdla. Namočené je vyndejte a položte na aluminiový papír, poté naaranžujte do skleněné misky a nechte si na poličce nebo na okraji vany v koupelně.
Tato mýdlíčka jsou na jedno použití a tak je třeba můžete nabídnout návštěvám.

smaltované šperky

6. června 2009 v 11:06 vyrob si ....

Smaltované šperky...

Pomůcky: práškový smalt na vařič (koupíte ve výtvarných potřebách), plech, nůžky na plech, konturu na porcelán.

Postup: Ustříhneme si požadovaný tvar plíšku, vyvrtáme otvor (na protáhnutí šňurky třeba), obrousíme hrany a odmastíme. Poté posypeme smaltem a dáme na kovovou mřížku nad plotýnku. Po roztavení smaltu ihnet sundáme. Necháme vychladnout a konturou domalujeme vzor.Takhle si můžete vyrobit náušnice (to pak budete potřebovat ještě háčky) spony do vlasů nebo přívěšky...

kalendář

6. června 2009 v 11:05 vyrob si ....
Potřebujeme: fotografie, čtvrtky, lepidlo, řezák, děrovačka, provázek, špejle
1) Na počítači (nejlépe v programu Adobe InDesign) nebo i ručně si připravíme listy pro jednotlivé kalendářní měsíce plus titulní stranu. Načrtneme si na nich rámečky pro fotografie.
2) Vybereme si 12 fotek. Můžeme se zaměřit na určité téma - já například vybírala pro maminku fotografie květin. Pokud pracujeme s digitálními fotkami, můžeme jejich vzhled sjednotit (viz obrázek - upravení fotografie růže).
3) Rozmyslíme si, ke kterému měsíci se která fotografie bude hodit a vyvolané (či vytištěné) fotografie nalepíme na připravené stránky měsíců.
4) V titulní stránce rámeček prořízneme - tak nám poté bude na titulní stránku "prokukovat" fotografie ledna.
5) Takto připravených 13 listů si buď můžeme nechat svázat, nebo si je svážeme sami: děrovačkou prorazíme na každém listu svě dírky (samozřejmě vždy ve stejných místech) a každou protáhneme jeden asi pět centimetrů dlouhý provázek, který svážeme - vznikne nám tak jakýsi kroužek z provázku. Těmito kroužky protáhneme špejli, na níž uprostřed připevníme oko z provázku na zavěšení.

batika

6. června 2009 v 11:04 vyrob si ....
CO POTŘEBUJEME NA BATIKOVÁNÍ:
*látku, kterou chceme přebarvit (nejlépe 100% bavlna)
*barvy na textil vhodné na bavlnu, viskózu a len (Duha, Iberia)
*sůl
*ocet
*velký hrnec (buď nerezový, nebo takový, ve kterém už se nebude vařit jídlo)
*nůžky
*různé provázky, nitě a bavlnky (různě silné)
*dřevěné kolíčky
*jehlu a nit

JAK NA TO:
Připravenou látku různě poskládáme nebo zmuchláme a ovážeme nebo sešijeme (viz níže - "příprava látky") . Pokud je látka nová, před barvením ji vypereme. Tím ji zbavíme škrobů, které by mohly způsobit, že by barva nechytla.
Nyní si připravíme barvící lázeň. Postup je uveden na balíčku s barvou. U Duhy postupujeme například takto:
Jeden balíček (15g) postačí na obarvení 300 g látky, přičemž se barví v 7-10 litrech vody s 200 g soli (10 polévkových lžic). Pokud barvíme menší množství látky, použijeme odpovídající množství barviva i vody. Zbytek barviva pak ponecháme v balíčku a ten zakolíčkujeme nebo přelepíme izolepou a chráníme jej před vlhkem.
Vařící vodu nalijeme například do čtvrtlitrové zavařovací sklenice a rozmícháme v ní prášek (množství podle potřeby). Do hrnce dáme vařit potřebné množství vody a když je voda vlahá, přimícháme rozpuštěný prášek a sůl.
Látku ponoříme do lázně a za občasného míchání ohřejeme k varu, při kterém necháme látku barvit ještě zhruba 20 minut. Poté hrnec odstavíme a s občasným promícháním necháme zcela vychladnout.
Pak můžeme látku znovu ovázat a vložit do další barvy. Pokud ji už nechceme dále barvit, namočíme ji do zhruba pěti až sedmi litrů studené vody smíchané se skleničkou octa. Barvu tak necháme asi půl hodiny ustálit.
Poté látku mácháme několikrát v čisté vodě, dokud není voda čirá. Pokud je i po vymáchání látka cítit octem, vypereme ji ve vodě s troškou pracího prášku (postačí i ve studené).
Pověsíme a necháme usušit, suché vyžehlíme. Batikovanou látku je poté lepší prát v ruce, aby barvy tak brzy nevybledly.

1) KRUHY (plangi)
Uchopíme libovolně velký cíp látky a ten pak ovážeme provázkem.

2) PRUHY (plangi)
Látku složíme do harmoniky libovolným směrem a poté ji ovážeme. Skládáme například od výstřihu po lem. Nebo od ramena po opačný cíp lemu. Takovýmto zúůsobem také můžeme poskládat rukávy.
3) ČTVERCE (trinik)
Látku složíme na čtvrtiny, ve středovém rohu nastehujeme rovnou čáru, která tvoří přeponu pravoúhlého trojúhelníku, a pevně stáhneme.
4) HUSNICE - tj. zvláštní přerušované pruhy (trinik)
Látku přeložíme na polovinu a těsně pod ohybem nastehujeme, pevně stáhneme a zavážeme.
5) ABSTRAKCE (trinik)
Látku (nejlépe jemnou) co nejvíce zamotáme a různě prošijeme pomocí jehly a nitě. Výsledný vzor je pokaždé jiný.

Ozdobná sklenice

6. června 2009 v 11:03 vyrob si ....
Potřebujeme: sklenici, kousek látky, okvětní lístky růží, provázek, kolečko sušeného pomeranče, hvězdičku badyánu, celou skořici, hřebíček (koření), lepidlo, papír, černý centropen, kružítko, nůžky, případně mušličku
1) Z látky vystřihneme kruh zhruba o tři až čtyři centimetry větší než je hrdlo sklenice. Sklenici naplníme lístky růží. Hrdlo zvenku potřeme lepidlem a přetáhneme přes něj kruh látky, který ještě přivážeme provázkem.
2) K provázku přivážeme skořici a na ni přilepíme hřebíček. Na víčko přilepíme kolečko pomeranče a hvězdici badyánu, případně i mušličku.
3) Z papíru vystřihneme dvě kolečka o průměru zhruba dva až tři centimetry. Na jedno z nich napíšeme věnování, zadní stranou jej přilepíme k provázku a přelepíme druhým kolečkem.